Provesin logo sign

Концепція містечка

Концепція містечка

Проаналізувавши ринок нерухомості міста Львова, можна простежити, що переважна більшість житлової нерухомості це так звані «хрущівки», кількаповерхові панельні чи цегляні будинки, сучасні багатоквартирні житлові комплекси або ж старий житловий фонд, який дістався нам від «бабці Австрії», а радянські часи перетворили його на комунальні квартири.

Наша компанія узялась реалізувати унікальний проект – котеджне містечко Провесінь, яке розташоване неподалік центру міста. Кожний котедж – це будинок із земельною ділянкою, що збудований окремо і може стати втіленням вашої мрії про власне житло.

Варто зауважити

Купуючи квартиру, Ви стаєте власником «квадратних метрів», земля вам не належить. Головна ж перевага власного дому – це права й самосвідомість повноцінного хазяїна. Ви сам собі господар. У вас немає сусідів ані згори, ні знизу. Це, мабуть, найважливіший плюс на користь власного будинку. Важливим фактом є й те, що, крім самого дому, ви ще маєте права й на землю, на якій зведено споруду. Ви можете облаштувати прилеглу до будинку територію на власний розсуд і послуговуючись своїм смаком: засадити деревами або ж навпаки – розбити город. А можна спорудити дитячий майданчик і спокійно відпускати дітей погуляти. І будинок, і земля – ваша власність.

Ваше повідомлення успішно надіслане!