Provesin logo sign

Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Завдяки ландшафтному дизайну Ваша присадибна ділянка стане розкішним і неймовірно привабливим предметом гордості. На перший погляд, не має нічого складного в озелененні своєї ділянки. Необхідно тільки посадити дерева, кущі, квіти, засіяти газон, поставити лавочку або альтанку для відпочинку. Але організація простору просто неба насправді вимагає набагато більше знань і практичних навичок, чим здається на перший погляд. Це знання технічних характеристик використовуваних матеріалів, правил ергономіки, знання дендрології, законів і правил архітектури, різноманітних наук (ґрунтознавство, геодезія, садівництво, квітникарство, фізіологія рослин і т.д.).

Головною помилкою в створенні ландшафтних проектів є перенасичення простору різних несумісних по стилю або за формою елементів декору, внаслідок чого об'єкт виходить "наляпистым" і позбавленим смаку, погіршується візуальне сприйняття композиції, це може впливати на зростання і розвиток рослин, а також ускладнюється подальший догляд за елементами ландшафтного проекту. Якщо Ви скористаєтеся допомогою наших фахівців з ландшафтного дизайну, то усі турботи, що стосуються технічних нюансів, не потривожать Вас. Зате фінальний результат перевершить усі очікування. Вишукане оформлення альтанки, лавок, дитячих майданчиків, різних композицій у будь - якому стилі. Наші фахівці з легкістю впораються з будь – яким поставленим Вами завданням.

Приклад ланшфатного дизайну

Власна інфраструктура

Відомо, що природа благотворно відбивається на нашому настрої, та психологічному стані. Високе професійне оформлення ландшафтного проекту є доповненням до загального пейзажу. Немає нічого приємнішого для очей і гарного настрою, як красиво і акуратно оформлена ділянка, яка академічно буде вписуватись в стиль котеджного містечка «Провесінь». Ваша ділянка стане неповторною, привабливою і затишною зоною для пікніка з друзями, а також для відпочинку в далечіні від усієї побутової метушні. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте якісну і професійну допомогу в створенні індивідуальної "казки навколо Вашого будинку».

Ваше повідомлення успішно надіслане!